Nejčastější dotazy

Chci si půjčit

Otázky a odpovědi

Co musím splňovat abych u creditON získal půjčku?

Pro získání půjčky creditON musíte být občanem České republiky. Občanům Slovenské republiky je určena SMS Požička CreditONE. Musíte být starší 18 let a mít funkční mobilní telefon. Nesmíte mít negativní záznamy v registru dlužníků a je potřeba nám doložit váš pravidelný příjem - dokumenty stačí po odeslání žádosti na naši výzvu naskenovat nebo v dostatečné kvalitě vyfotit třeba mobilním telefonem a odeslat je e-mailem nebo je nafaxovat.

Nabízíte opakovaným zákazníkům nějaké odměny nebo máte nejlepší nabídky pouze pro nové zákazníky?

O opakované zákazníky se creditON stará velmi dobře. První výhodou je, že už se nemusíte znovu registrovat a potvrzovat po registraci číslo účtu. Zkrátka požádate a během několika minut půjčku schválíme a ihned odešleme. Navíc už při žádosti o druhou půjčku můžete získat vyšší částku než nový zákazník. Po několika splacených půjčkách pak získáváte trvalou slevu 5 až 30 % z poplatků za půjčku. CreditON se snaží k zákazníkům chovat lépe než konkurence.

Je možné prodloužit splatnost půjčky?

Samozřejmě, za nízký poplatek vám splatnost půjčky prodloužíme až o 30 dní.

Jde si půjčit peníze i v noci, během víkendu a svátků?

Požádat o půjčku můžete kdykoliv, nicméně žádosti jsou schvalovány v pracovní dny a to od Pondělí do Pátku od 8:00 do 17:00. Požádáte-li v noci, bude vaše půjčka schvalována mezi 8. a 9. hodinou ráno. Požádáte-li o víkendu bude to v nejbližší pracovní den ve stejný čas ráno.

Mohu si u vás půjčit i když nemám české občanství?

Ne, půjčka CreditON je v tuto chvíli dostupná pouze pro občany ČR staršíé 18 let. Občané SR mohou žádat na www.novasmspozicka.sk.

Jak vysokou půjčku si u vás mohu vzít?

Pokud jste nový zákazník můžete požádat o půjčku do 8000 Kč. Opakovaní zákazníci si poté mohou půjčit až 20000 Kč.

U jakých bank je možné získat peníze na účet nejrychleji?

Půjčku můžete mít už do 30 minut, pokud vlastníte bankovní účet u jedné z těchto českých bank: ČSOB, Era / Poštovní spořitelna, Komerční banka, GE Money bank, Raiffeisenbank, Unicredit bank, Česká spořitelna, Fio banka.

Je možné vzít si u vás SMS půjčku bez registračního poplatku 1 Kč?

Ano - CreditON již nevyžaduje žádný registrační poplatek. Číslo vašeho účtu nyní ověříte snadněji - pomocí SMS zprávy.